Në 20-vjetorin e martesës, Vanessa përkujton Kobe Bryant

Në 20-vjetorin e martesës, Vanessa përkujton Kobe Bryant

Kobe Bryant u largua nga bota 15 muaj më parë dhe ngjarja tragjike duket se ndodhi dje. Në një rast të tillë ku tifozët ende nuk kanë kapërcyer humbjen, është gruaja e tij shumë e guximshme ajo që ka treguar një shpirt të jashtëzakonshëm.

Vanessa Bryant po jep një shembull për të gjithë njerëzit që kanë duruar humbjet e të afërmve të tyre. Veprimet e saj pasqyrojnë mënyrën më të mirë për të përballuar tragjedinë dhe për të vazhduar jetën ndërsa festojnë ende lidhjet e pavdekshme.

Kohët e fundit, ajo ndau një kapitull tjetër të martesës në llogarinë e saj në Instagram, njofton Insajderi.

Vanessa dhe Kobe Bryant u martuan me njëri-tjetrin në 18 prill të vitit 2001. Për të shënuar momentin historik të paharrueshëm të 20-vjetorit të tyre, Vanessa ndau fotografinë e rrallë të çiftit duke u puthur në ditën e martesës. Ajo shkroi: “Gëzuar përvjetorin, bebe. Unë të dua. 20 vjet (emoji zemër)”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant)