Në cilën plazh po i kalon pushimet Capital T ?

Në cilën plazh po i kalon pushimet Capital T ?

Prurjet muzikore dhe mjaft të suksesshme që ka sjell deri më tani kanë bërë që të jetë njëri nga emrat më të kërkuar të estradës.

Fjala është për reperin e famshëm shqiptar, Capital T, i cili po vazhdon akoma të jetë në formë dhe i pëlqyer nga publiku.

Krahas karrierës muzikore, Kapo është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, teksa ndan me fansat postime të ndryshme.

I njëjti gjatë ditës së sotme ka publikuar një fotografi në Instagram, ndërsa shfaqet pranë një pishine dhe e shoqëron me një mesazh.

 

Por përveç fizikut të reperit që bie në sy, vëmendje merr edhe pamja e bukur në kompleksin mahnitës ku dhe po i kalon pushimet kapo.

Kep Merli zona atraktive në mes të Sarandës dhe Ksamilit që ofron një pamje tw mrekullueshme me një bregdet të bukur dhe me vila dhe hotele luksoze.

View this post on Instagram

The untouched Mediterranean paradise you've been looking for! Constructed close to a UNESCO national park in a waterfront position in a coastal area of outstanding beauty, Kep Merli’s luxury residences echo modern Mediterranean architectural style, with clean facades and open spaces. The transition from interior to exterior is delicate, bringing architecture closer to nature as per Kep Merli’s philosophy. The first floor of each villa is characterized by open plan living, where functional areas harmonically intermingle. Internationally and locally renowned architects conceived the interiors of each residence to make the most of the warm, Mediterranean climate. The Kep Merli waterfront residential collection for sale provides a lifestyle rather than a living space. . . Video by @ergelezi . . . #albania #residential #waterfrontproperty #investment #realestate #luxurylifestyle #luxuryhomes #luxuryrealestate #luxurycars #saranda #beach #bythesea #bythepool #resort #kepmerli #kepmerlialbania

A post shared by Kep Merli (@kepmerli) on