Në kushte karantine! Loredana publikon imazhe të vajzës duke puthur foton e Mozzikut

Në kushte karantine! Loredana publikon imazhe të vajzës duke puthur foton e Mozzikut

Reperja Loredana Zefi, është vetizoluar me vajzën e saj Hanën, mirëpo aty mungon Mozzik.

Megjithatë nuk mungojnë fotot të cilat i shikon vajza e tyre e vogël e cila së fundmi u shfaq duke e puthur foton e të atit.

Ishte Loredana ajo e cila preku të gjithë me postimin e bërë të cilin mund ta shihni në foton në vazhdim.

Kujtojmë se çifit janë ndarë mirëpo për shkak të vajzës raportet i kanë të mira dhe sukseset e projekteve muzikore të realizuara bashkë po vazhdojnë ti shijojnë.

 

Rrugëtimi i filmit “Një tregim Prishtine”