Në mbrëmjen e Krishtlindjes çifti i famshëm mirëpritën në jetë fëmijën e dytë

Në mbrëmjen e Krishtlindjes çifti i famshëm mirëpritën në jetë fëmijën e dytë

Aktori Josh Brolin dhe modelja Kathryn Boyd mirëpritën fëmijën e tyre të dytë në Ditën e Krishtlindjes. Në jetë erdhi një vajzë që i lanë emrin Chapel Grace Brolin, njofton Insajderi.

Ishte modelja ajo e cila ndau lajmin e ëmbël me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, duke ndarë kështu edhe fotografinë e parë të porsalindurës.

Çifti kanë edhe një vajzë dy vjeçare me emrin Westlyn.

“Foshnja Chapel, e lindur në ora 6:20 me datë 12/25/20”, shkroi modelja në postimin e saj. Engjëlli jonë i vogël i mbrëmjes së Krishtlindjes… Chapel Grace Brolin”. /Insajderi.com