Në një video plot emocion, Ledri konfirmon lajmin se po bëhet baba për herë të parë

Në një video plot emocion, Ledri konfirmon lajmin se po bëhet baba për herë të parë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha, së shpejti do të bëhen prindër të një vogëlushe, njofton Insajderi.

Por pa zbuluar asgjë çifti, mediat vendore kishin kuptuar që Sara është shtatzënë dhe se po priste një vajzë – por me anë të një videoje, Ledri e konfirmoi më në fund.

Çifti bënë një festë për zbulimin e gjinisë së foshnjës në një nga resortet e jugut të Shqipërisë. Ata shpërthejnë një balonë prej nga dalin fleta ngjyrë rozë që nënkuptonte se po prisnin vajzë. Më pas çifti të emocionuar hidhen në përqafime e puthje.

Videoja duket se është bërë muaj më parë, por Ledri e zbuloi vetëm tani. Më poshtë postimi i artistit. /Insajderi.com

View this post on Instagram

Jom ka des syt me ti pa 👼🏻 @sarahoxha 🧿

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on