Në prag feste, Era Rusi humb personin e familjes

Në prag feste, Era Rusi humb personin e familjes

Kjo e ditë e fundit e vitit nuk do të jetë e gëzuar për Era Rusin dhe familjen e saj. Kur ora të shënoja mesnatën, nuk do të ketë festë e dolli.

Në orët e para të mëngjesit, ajo dha lajmin se gjyshja e saj kishte ndërruar jetë.

Këtë e bëri me anë të një postimi në profilin e saj në Facebook, ku shkruan, “Gjyshen time të shtrenjtë e thirrën ëngjëjt!”. /Insajderi.com