“Në realitet je si dërrasë 5-she” – ky koment e “çmend” Oriola Marashin

“Në realitet je si dërrasë 5-she” – ky koment e “çmend” Oriola Marashin

Modelja Oriola Marashi nuk resht së ekspozuari format e saj trupore në “Instagram”. Ajo poston herë pas herë fotografi ku shfaqet me bikini dhe në pozicione mjaft provokuese. Mirëpo, një ndjekës nuk ka ngurruar t’i shprehë mendimin se trupi i saj në realitet nuk ka asnjë lloj ngjashmërie me atë që shihet në foto. Tejet i revoltuar, ai ka kaluar edhe në sharje.

“E keni bo shtyllën kurrizore si gjarpër ia q*fsha ropt, ngelët duke u shtrembëruar për t’iu dalë bythët sa më të mëdhaja, se në realiteti jeni si dërrasë 5-she”-ka shkruar ndjekësi, i cili nuk ka ngelur pa një përgjigje. “Më pëlqen që ke ble like-t, po unë ta fshi komentin, natën e mirë”-ka shkruar Oriola, duke u munduar të hedhë poshtë faktin se ka edhe të tjerë persona që ndajnë të njëjtin mendim me komentuesin.