Në rrugët e New York-ut gjithë vëmendjen e mori modelja me kostumin e saj transparent

Në rrugët e New York-ut gjithë vëmendjen e mori modelja me kostumin e saj transparent

Përveç faktit se njujorkezët panë një fytyrë të famshme në rrugë, ata mbetën edhe pak të habitur me kostumin transparent të modeles, Emily Ratakojwski.

Revealing: Emily Ratajkowski, 29, was nothing short of a head-turner in a see-through ensemble when she arrived for dinner in Downtown New York City on Friday

Ajo ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Sebastian Bear-McClard teksa endeshin në lagjen e Fshatit Lindor, në New York.

Duke menduar sigurinë së pari, mes pandemisë së vazhdueshme COVID-19, modelja kishte vënë një maskë fytyre të zezë kur arriti në restorantin ATLA në Downtown Manhattan.

E kostumi transparent, ofronte një pamje të qartë të formave të saj trupore dhe të brendshmeve të modeles. /Insajderi.com

Bootylicious: The model-actress-entrepreneur enjoyed her dinner date with husband Sebastian Bear-McClard and dog Colombo