Në vend të vezëve të Pashkëve, Luana Vjollca ngjyrosi flokët këtë vit

Në vend të vezëve të Pashkëve, Luana Vjollca ngjyrosi flokët këtë vit

“Këtë vit në vend që të ngjyrosja vezët, ngjyrosa flokët”, shkruan Luana Vjollca në një postim në Instagram, teksa na prezanton me modelin e ri të flokëve, njofton Insajderi.

Duke hequr zgjatesat e flokëve, ajo la pas epokën e biondes së përjetshme dhe zgjodhi një nuancë të karotës për flokët e rinj. Nuk ka më flokë të gjatë deri tek beli – ajo vendosi për një model mbi supe me onde shumë të gjera.

Gjithashtu, në postimin që ndau në llogarinë e saj në Instagram, ajo i uroi të gjithë ndjekëse të saj besimtarë, “Urime Pashkët”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)