Nëna e Rita Orës fotografon të pasmet e të bijës dhe i publikon në Instagram

Nëna e Rita Orës fotografon të pasmet e të bijës dhe i publikon në Instagram

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, është duke kaluar disa ditë të mira pushimi në Malibu me prindërit e saj.

Ajo ka gjetur pak kohë pas angazhimeve të saj të shumta me koncerte dhe promovimin e albumit, që të kalojë pak kohë pranë familjes.

View this post on Instagram

Wow what a beautiful ocean view …. ! Also in my mind as a mother I am thinking: Can 50s style swimsuits be back in fashion now please ? You might say strange for me to post this but I am silly sometimes LOL ! I just feel as a mother of 2 girls feel for all other mothers with young beautiful girls that are exploring their beauty and style in different way. To avoid disagreement about their looks, appearance and behaviour the best is to talk to them calmly (easier said then done) gently give advice, support them, appreciate their youth and protect their beauty/brains! For me it helps me stay motivated in a process and improves our trust/relationship by just being open with each other. In fact it is a battle you can’t win so celebrate it together instead ? ? by me #VisualsWithVera #lol #fun #holidays #jokes #familyreunion #youth #young #girls #mother #teenagers #psychiatrist #mentalhealth #bodygoals2019 #nanush #qiki

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Rita ndërkohë po sjell herë pas here për ndjekësit e saj në Instagram fotografi atraktive, duke treguar trupin e saj joshës në bikini.

Së fundmi, ka qenë mamaja e saj, Vera, ajo e cila ka publikuar një fotografi të së bijës në rrjetin social Instagram, ndërsa ajo ishte në ballkon.

Duke e fotografuar nga mbrapa, nëna e këngëtares vuri në pah të pasmet e Ritës, ndërsa në mbishkrimin e fotografisë ironizonte me peizazhin që po i ofrohej pas saj.

“Wow çfarë pamje të bukur oqeanike “, ka shkruar ndër të tjerash Sahatçiu-Ora në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.