Nesër martohet Blero me Afronën, shikoni çka po bën sot nusja

Nesër martohet Blero me Afronën, shikoni çka po bën sot nusja

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të mirënjohur, Bleros. Ata të dy nesër do t’i japin fund beqarisë.

Çifti tani janë në përgatitje të detajeve të fundit para dasmës.

 

Gjatë kësaj kohe ata janë shumë aktivë në rrjete sociale.

 

Sot, Afrona ka publikuar një foto me të cilën tregon se kanë shkuar në vendin ku do të bëjnë dasmën dhe duket se kanë bërë gjithçka gati.