‘New Rules’ e Dua Lipës 100 milionë klikime për një muaj

‘New Rules’ e Dua Lipës 100 milionë klikime për një muaj

Dua Lipa dhe sukseset e saj në veçanti më këngën ‘New Rules’, nuk po kanë të ndalur.

Me këtë këngë Dua ka prekur shifrën 100 milionë klikime në YouTube dhe kjo vetëm për 1 muaj që nga koha e lansimit të këngës.

Dua është shprehur shumë falënderuese për këtë gjë.

“New Rules ka arritur 100 milionë shikime brenda një muaji. Faleminderit, ju dua. Kjo do të thotë shumë për mua”, ka shkruar Dua Lipa në Instagram. / KultPlus.com