Nga miq të mirë në të dashur – Fotografitë më të bukura të Rihanna-s me A$ap Rocky

Nga miq të mirë në të dashur – Fotografitë më të bukura të Rihanna-s me A$ap Rocky

Ka dy ditë që mediat ndërkombëtare kanë raportuar se Rihanna dhe reperi, përndryshe miku i saj shumë i mirë, A$ap Rocky, janë në lidhje, njofton Insajderi.

Asnjëri nga ata nuk kanë konfirmuar apo mohuar thashethemet që po qarkullojnë së fundmi gjithandej në media.

Revista Complex kanë bërë një përmbledhje të bukur të fotografive të dyshes, që kanë një të përbashkët – shijen e hollë në modë.

MTV Video Music Awards në vitin 2012

Pasarela e Louis Vuitton, Pranverë/Verë 2019

Fushata “Fenty Skin” viti 2020

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FENTY SKIN (@fentyskin)

“The Fashion Awards”, viti 2019