Nga periudha e gjimnazit, Arbenita hap arkivat dhe zbulon foton e viteve më parë

Nga periudha e gjimnazit, Arbenita hap arkivat dhe zbulon foton e viteve më parë

Emri i modeles Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media për shkak të karrierës së saj si modele dhe romancës me reperin Fero.

Ata mbajnë gjallë kuriozitetin e publikut me ndarjet, ribashkimet, zënkat e pajtimet e shumta me njëri-tjetrin dhe numërojnë mijëra ndjekës në rrjetet e tyre sociale.

Vazhdimisht, modelja tërheq vëmendjen me pozat e saj seksi duke na treguar pamje të ndryshme gjatë seteve fotografike që realizon në shumë shtete të botës.

Por, së fundmi Arbenita ka hapur arkivat dhe ka publikuar një foto nga periudha e gjimnazit.

Një mikeshë e saj i ka dërguar një foto të disa viteve më parë dhe 21-vjeçarja duket se nuk ka ndryshuar shumë.