Nga ‘Qoma lokacionin’ në ‘Lingo Lingo’, Morena merr vëmendjen e aplikacionit Tik Tok

Nga ‘Qoma lokacionin’ në ‘Lingo Lingo’, Morena merr vëmendjen e aplikacionit Tik Tok

Morena Taraku është një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Karriera artistike, dukja e saj dhe jeta luksoze bëjnë që ajo të jetë shpesh edhe pre e thashethemeve e komenteve të shumta.

Së fundmi, nga karantina ajo e ka publikuar video, të filmit turk i cili ka përlotur të gjithë kohve të fundit, dhe kësaj here edhe Morenën.

 

Gjithashtu Morena ka publikuar një fotografi mjaft provokuese.

Ajo ka shfrytëzuar këtë imazh për të vënë në pah linjat e saj bombastike, duke marrë vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

View this post on Instagram

💚.

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 

 

Burbuqe Berisha na tregon historinë filmit “Një tregim Prishtine”