Nicki Minaj nuk i reziston vajzës së Loredanës e cila vallëzon me këngën e saj

Nicki Minaj nuk i reziston vajzës së Loredanës e cila vallëzon me këngën e saj

Vajza e Loredanës, Hana, që në momentin e lindjes arriti të marrë një vëmendje të madhe, e cila vazhdon të mos i mungoj, njofton Insajderi.

Ditë më parë reperja postoi një video të Hanës në prapaskenat e xhirimeve, duke luajtur me pjestarë nga stafi i Loredanës.

Videoja me Hanën u përcoll nga kënga e Nicki Minaj “Moment for life”, të cilin këngëtarja e shprëndau nëpër rrjetet sociale.

Videoja u pëlqy shumë dhe mori shumë like dhe komente.

Mirëpo kur edhe vetë këngëtarja Nicki Minaj nuk i rezistoi ëmbëlsisë së vogëlushes së Loredanës, dhe e pëlqeu postimin, Loredana e ndau pëlqimin e saj me shumë krenari.

Videoja e Hanës ishte shprendarë nga fanpage e Nicki Minaj, ku si duket u vërejt nga vet ajo./Insajderi.com