Nicky Minaj vjen me projektin e ri

Nicky Minaj vjen me projektin e ri

Nicki Minaj ka publikuar këngën më të re të cilën e ka sjellë si bashkëpunim me reperin Post Malone.

Dyshja janë bashkuar për projektin “Ball for Me” që është pritur tashmë mirë nga publiku.

Emra tjerë që janë në këtë listë të bashkëpunimeve janë edhe Swwae Lee, 21 Savage, Ty Dolla Sign, G-Eazy dhe YG.