Nis ‘lufta’ mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber, ja çfarë po ndodh

Nis ‘lufta’ mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber, ja çfarë po ndodh

Ka nisur beteja e hapur mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber. Arsyeja nuk mund të jetë askush tjetër vec Justin Bieber.

Pas disa kohësh në qetësi, Selena u kthye në muzikë me një baladë të titulluar “Lose you to love me”. Kjo u përfol se ishte dedikim për historinë e kaluar me Justin, gjë që solli reagimin e Hailey.

Modelja publikoi në Instagram këngën e Summer Walker – I’ll kill you, e cila përkthehet “Do të të vras”, duke iu drejtuar të gjitha femrave që i afrohen bashkëshortit të saj.

Nuk kaloi shumë kohë nga reagimi i Selenës, e cila solli këngën ritmike “Look at her now”. Me këtë donte të tregonte se e vuajti ndarjen me Justin, por ia doli ta mbyllte si kapitull. Aty pranon që ka qenë e trishtuar, por është e lumtur që mori fund.