Nisin xhirimet: Fotot e ribashkimit të “Friends” po bëjnë xhiron e rrjetit

Nisin xhirimet: Fotot e ribashkimit të “Friends” po bëjnë xhiron e rrjetit

Xhirimet për bashkimin e “Friends” kanë filluar siç zbulohet nga një postim i ri në mediat sociale nga Matthew Perry.

Aktori që portretizoi Chandler do të rikthehet së bashku me Jennifer Aniston (Rachel), Courtney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), David Schwimmer (Ross) dhe Matt LeBlanc (Joey) për edicionin special e shumë pritur në HBO Max, njofton Insajderi.

Asnjë datë zyrtare e lëshimit nuk është njoftuar, por puna për tashmë ka filluar. /Insajderi.com