Një këngë e ndjerë nga Capital T që do emocionojë gjithsecilin prej nesh

Një këngë e ndjerë nga Capital T që do emocionojë gjithsecilin prej nesh

Kënga e re që Capital T e cilësoi si “një nga këngët e zemrës”, u publikua sot në Youtube, njofton Insajderi.

Dhe ishte gjithë cka pritej, një këngë dhe videoklip që do emocionojë gjithsecilin që do ta dëgjojë.

Për nga ana vizuele, videoklipi ishte i kuruar deri në detaj, me aktoren, Lena Kryeziu si nëna, e cila jep një përformancë të shkëlqyer.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë videoklipin e ri të artistit. /Insajderi.com