Një lajm fantastik për adhuruesit e serialit “Friends”

Një lajm fantastik për adhuruesit e serialit “Friends”
Burimi i fotografisë: Reisig & Taylor/NBCU Photo

Pas muajsh vonesash, specializimi i ribashkimit në HBO Max do të fillojë prodhimin në skenën zanore origjinale të shfaqjes në studion Warner Bros., njoftoi revista PEOPLE, transmeton Insajderi.

Aktorët kryesorë të sitcomit ikonik – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudroë, Matthew Perry, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer – luajtën në shfaqje nga viti1994 në 2004.

Schwimmer, i cili luajti Ross Geller në seri, njoftoi planin e kastit për të rikthyer xhirimet gjatë një video telefonate në “The Graham Norton Show” të premten dhe zbuloi se ai është larg ditëve nga filmimi i shfaqjes. /Insajderi.com