Një nga gjërat më të preferuara të Bebe Rexhës: Vegeta

Një nga gjërat më të preferuara të Bebe Rexhës: Vegeta
Burimi i fotografisë: SS: Esquire/Youtube

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha na prezantoi gjërat e saj të preferuara në një nga segmentet e revistës “Esquire”, për kanalin në Youtube, njofton Insajderi.

Ajo ka disa gjëra që i do me zemër si një byzylyk nga Lil Wayne dhe një çantë nga brendi luksoz “Versace” që i kishte dhuruar këngëtarja Alicia Keys.

Ndonëse nuk mund të cilësohet si një “gjë”, një nga dashuritë e saj më të mëdha është sigurisht edhe qenushi me emrin Bear.

Nëse ndiqni Bebe Rexhën në rrjete sociale, e dini se ajo adhuron të gatuajë sidomos ushqimin shqiptar si byrek e groshë. Është e natyrshme që ajo të adhurojë kaq shumë vegetën sa ta listojë atë në gjërat e preferuara.

“Kjo këtu quhet Vegeta. Nëse je shqiptar patjetër që keni këtë. Kjo është erëza nëse po gatuani ushqim shqiptar. Është e mrekullueshme”, thotë ajo teksa mban në dorë një kanoçe me vegetë.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë videon e realizuar për Esquire. /Insajderi.com