Një shtatzëni e fshehur: Justin Timberlake dhe Jessica Biel bëhen prindër për herë të dytë

Një shtatzëni e fshehur: Justin Timberlake dhe Jessica Biel bëhen prindër për herë të dytë

Aktorja Jessica Biel dhe bashkëshorti i saj këngëtari, Justin Timberlake mirëpritën fëmijën e tyre të dytë këtë javë pasi dyshja arritën ta mbanin të fshehtë gjithë shtatzëninë, njofton Insajderi.

Me ndihmën e pandemisë, ku çifti u vendosën në Montana me djalin 5-vjeçar Silas, dhe disa postime kreative në media sociale, Biel, 38 vjeçare dhe Timberlake, 39 vjeçar, e mbajtën shtatzëninë jashtë vëmendjes së publikut për muaj të tërë.

Jessica Biel, Justin Timberlake and son Silas take a beach stroll in family pic

Çifti i famshëm, i cili nuk është fotografuar në publik që nga muaji mars, ka shmangur postimin e ndonjë fotografie të plotë të Biel në mediat sociale gjatë fazave të mëvonshme të shtatzënisë. Biel solli foshnjën në jetë në fillim të kësaj jave, konfirmoi një mik për Daily Mail. /Insajderi.com

Justin Timberlake And Jessica Biel Had The Best Family Costume This Halloween | Bored Panda