Një të dashur sa për festa – Netflix me prurje të re

Një të dashur sa për festa – Netflix me prurje të re

Të gjithë jemi gati të lëmë 2020-n pas, apo jo?

Fatmirësisht, sezoni i festave po vjen herët këtë vit falë Emma Roberts që na sjell një romancë të lehtë të Krishtlindjeve – dhe shumë shpejtë madje, njofton Insajderi.

Aktorja, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Garrett Hedlund, po luan në filmin më të ri të Netflix, “Holidate”, së bashku me aktorin australian Luke Bracey.

Përshkrimi zyrtar thotë, “Sloane (Roberts) dhe Jackson (Luke Bracey) i urrejnë pushimet. Ata vazhdimisht e gjejnë veten beqarë, të ulur në tryezën e fëmijëve, ose të mbërthyer në takime të vështira. Por kur këta dy të huaj përjetojnë një Krishtlindje veçanërisht të keqe, ata bëjnë një pakt që të jenë ‘holidate’ (të dashur sa për festa) të njëri-tjetrit për çdo rast festiv gjatë gjithë vitit të ardhshëm. Me një përbuzje të ndërsjellë për pushimet, dhe duke e siguruar veten se nuk kanë interes romantik për tjetrin, ata e bëjnë ekipin perfekt. Sidoqoftë, ndërsa një vit i festimeve absurde po mbaron, Sloane dhe Jackson zbulojnë se ndarja e gjithçkaje që urrejnë mund të provojë thjesht të jetë diçka që ata e duan papritur”.

Filmi i ardhshëm, i drejtuar nga John Whitesell, gjithashtu luan Andrew Bachelor dhe Kristin Chenoweth, dhe, për nder të Javës Kombëtare të Beqarëve (15-21 Shtator), Netflix ka shpërndarë ‘trailerin’ e plotë, dhe filmi do të lansohet në platformë me 28 tetor. /Insajderi.com