Një tjetër vajzë përçau dyshen, Andi dhe Jasmina?

Një tjetër vajzë përçau dyshen, Andi dhe Jasmina?

Andi Artani dhe Jasmin Kadriu janë ndër dy konkurrentët më të dikutuar në “Për’puthen”, kjo për arsye të raportit që ata të dy kanë.

Që në takimin e parë ata rrëmbyen vëmendjen e publikut me afërsinë dhe puthjet që kanë shkëmbyer në vazhdimësi.

Andi madje u deklarua se ai në emision është vetëm për Jasmin, por së fundmi një postim i tij në Instagram prishi magjinë.

Ai u shfaq me një vajzë të quajtur Tesa Gashi, e cila është drejtoreshë artistike, teksa njoftoi se po punonin së bashku për një projekt.

Gjithcka duket në rregull deri këtu, mirëpo kjo marrëdhënie nuk ia mbush syrin Jasminës e cila la të kuptohet se mendon që mes tyre ka diçka më shumë.

Ajo tregon se është e lënduar nga sjelljet e Andit dhe premton se në puntatën e të hënës, do të tregojë të vërtetën në emision.

Në një postim ajo deklaron se është mashtruar teksa në një tjetër postim ajo hedh poshtë arsyetimin se ata të dy janë bashkë për punë. /Insajderi.com