Një video e vjetër e Duas po qarkullon në rrjet dhe fansat tani duan një bashkëpunim me Eminem-in

Një video e vjetër e Duas po qarkullon në rrjet dhe fansat tani duan një bashkëpunim me Eminem-in

Fansat e Marshall Mathers i njohur si Eminem po qarkullojnë një video të Dupa Lipës duke kënduar një këngë të popullarizuar nga reperi i Detroit, njofton Insajderi.

Videoja e vjetër e Dua është shpërndarë në YouTube ku është parë nga mijëra njerëz.

Ajo u rishfaq në llogari të mediave sociale ku fansat e Eminem-it e shpërndanë duke kërkuar që Dua Lipa dhe reperi të bashkëpunojnë.

Videon në fjalë mund ta ndiqni më poshtë. /Insajderi.com