Njihuni me modelin më të ri në botë

Njihuni me modelin më të ri në botë

Aiden J Garcia, vetëm pesë vjeç,  është modeli më i famshëm në kategorinë e fëmijëve në New York.

Bukuroshi Garcia është emëruar “ylli fotozhenik” nga përfaqësuesit e fotografisë dhe modës në botë.

Ai është imazh i shumë markave të modës dhe gjithashtu merr pjesë edhe në shumë sfilata mode për fëmijë.

Garaciaka një buzëqeshje tërheqëse dhe flokë që shumë meshkuj dhe femrave do të dëshironin që t’i kenë.

Ai ka më shumë se 130 mijë ndjekës në Instagram, llogari që menaxhohet nga nëna e tij Wilhelmina./Insajderi.com