Njihuni me NINO, talent që premton shumë në Hip Hop-in vendor

Njihuni me NINO, talent që premton shumë në Hip Hop-in vendor

Review si çdo jave tjetër edhe këtë herë vazhdoj me promovimin e të rinjve që kanë talente në fusha të ndryshe.

Ndryshe nga java e kaluar që u fol për jetën sportive, këtë jave në Review u kthyem përsëri të talentet e muzikës.

I ftuar këtë emision ishte një i ri shumë i talentuar në fushën e Hip Hop muzikës, emri i tij është Altin Berisha, por ai ka vendosur që para publikut të prezantohet me emrin artistik “NINO”.

View this post on Instagram

BARZ. Tu e jetu jeten e ftoft si eskimez Me ski mask N mesnat jom tu sill msheh me ni benz Meniher Tjeter ven tjeter njeri o ka mpret Hotspotin tem moti e kom nal memu skeni connect Shum i krist si liricist skom nevoj me cek Pa pushim qarkullim deri nmengjes lek tu njek Always ready for a fight plus besom qe kurr skom faj Me dy shpata ndur all night po nihna si samurai Nket qytet kurr sjom vet nese m ik e nxo apet Se kom kqyr kurr mickey mouse bitch i dont like rats Secili o arkitekt Me vizatu ket art tdekt Me bo ndryshe so let Me tmet fjala antikitet Njejt si bota qdo sen nket jet sillet Shpirti i bardh si albinizem tu hyp nalt si alpinizem Se jom vet art official Nket bot me art artificial Presidencial Sa her qe rrugve dal

A post shared by NINO (@ninovoix) on

Nino na tregoj se kur dhe si ka filluar të merret me muzikë, për ambiciet e tij në këtë profesion si dhe për nevojat e të rinjve në këtë fushë.

Nino është ndër ata talent të rijnë që premton shumë në industrinë e muzikës dhe Review do ti përcjell sukseset e tij në të ardhmen.

Për më shumë për Nino, shikojeni intervistën.