Njihuni me truprojen bukuroshe të Edi Ramës

Njihuni me truprojen bukuroshe të Edi Ramës

Përpos forcave të Gardës që shoqërojnë kryeministrimin Rama, së fundmi ka rënë shumë në sy një truprojë femër. Ajo quhet Jola dhe nuk ka si të mos bjerë në sy nga bukuria e saj.

Jola ka nisur pushimet në Turqi dhe nga atje ka realizuar një set fotografik. Në fotot e publikuara, truproja e kryeministrit shfaqet herë duke pozuar me rroba banjo e herë e veshur me një fustan rrjetë.

Jolën tashmë do e shohim gjithmonë krah kryeministrit.