Noizy ka gati bashkëpunimin e radhës

Noizy ka gati bashkëpunimin e radhës

Rep artisti shqiptar nga Durrësi, Noizy nuk ka të ndalu këtë sezone, shkruan Insajderi.com

Ai ka qenë tejet i angazhuar më koncerte dhe mbrëmje muzikore në këtë sezone verorë, por nuk kanë munguar as projektet e reja nga ai.

Pas këngës së tij të fundit ai ka paralajmëruar bashkëpunimin me Dutchavellin i cili mezi po pritet nga fansat e Noizyt.

 

 

Përndryshe, bashkëpunimi me Dhurata Dorën u cilësua mjaft i suksesshëm duke arritur që të jetë njëri nga hitet e kësaj verë.

Projekti deri me tani numëron mbi 32 milion klikime në kanalin zyrtar të youtube.