Nora Istrefi ‘frymëzohet’ nga Dua Lipa, vesh fustanin e njejtë

Nora Istrefi ‘frymëzohet’ nga Dua Lipa, vesh fustanin e njejtë

Këngëtarja Nora Istrefi është shumë e angazhuar gjatë verës me koncerte të shumta anë e mbanë trevave shqiptare.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj atraktive në mbrëmje muzikore, duke bërë që gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen e fansave.

Edhe në koncertin e fundit, këngëtarja u duk mjaft tërheqëse, veshur me një fund të zi të gjatë me prerje, të kombinuar me një korse të të njëjtit material me mëngë të fryra në pjesën e sipërme.

Istrefi madje në InstaStory, publikoi edhe një imazh nga dukja në këtë koncert, ku dukej mjaft atraktive.

Mirëpo veshja e saj duket e ngjashme me një nga paraqitjet e artistes shqiptare me famë botërora, Dua Lipa.

Dua kishte veshur një fund dhe korse thuajse identike vitin e kaluar, vetëm se në dallim në ngjyrë.