Nora Istrefi shpërthen në lot pas surprizës nga nëna e saj dhe Robert Berisha

Nora Istrefi shpërthen në lot pas surprizës nga nëna e saj dhe Robert Berisha

Nora Istrefi padyshim që listohet në mesin e këngëtarëve më të suksesshme shqiptare që gjithmonë ka arritur të sjell hite muzikore.

Shumë e komentuar muajve të fundit sidomos për jetën e saj private, shkruan OnAir.

Edhe pse u divorcuan, prej disa kohësh tashmë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë ruajtur një raport miqësie, gjë të cilën e shohim rrallë, por shumë rrallë në vend.

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi është e ftuara speciale këtë të shtunë në programin e Arbana Osmanit në Top Channel, e cila sipas asaj çfarë Arbana shkruan në promon e publikuar dhe çfarë shihet në video, Nora është e ftuara e këtij emisioni që ka derdhur më shumë lot se të gjithë të tjerët.