Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë. Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje.

Këto thashetheme janë dukë qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete. Madje, kënga e Shindy’s, “Affalterbach”, u dëgjua në një nga videot që postojnë Loredana e Mozzik në Instagram, të dy këta po argëtoheshin me këngët e reperit.

Reperi që nga mediat zvicerane raportohet si i dashuri i Loredanës

Reperja Loredana Zefi tani mund të përballet me deportim. Ajo vjen nga kantoni i Luzernit në Zvicër, ndërkaq, siç shkruajnë mediat zviceriane, deportoi në muzikë falë reperit Mozzik.

Reperi kosovar e ka mbështetur Loredanën që nga fillimi e së bashku e kanë edhe këngën “Bonnie & Clyde”.