Nuk do ta besoni si është transformuar Luana Vjollca

Nuk do ta besoni si është transformuar Luana Vjollca

Jemi mësuar ta shohim seksi dhe me grim

Por Luana Vjollca ka ardhur me një pamje tërësisht tjetër sonte ku ka vendosur ta postojë një fotografi ku shihet pa grim.

Luana ka marrë kryesisht komente pozitive për këtë foto, por edhe komente qesharake si ai i një komentuese; “fshije se po të kap mësyshi”.

https://www.instagram.com/p/BxK37IfHJSw/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, Luana sapo ka lansuar këngën e saj më të re me Danin, “Sonte” një këngë që ka arrit më shumë se 800 mijë klikime.