Nuk është në lidhje por Agnesa Vuthaj tregon se në kë duhet të dashurohemi

Nuk është në lidhje por Agnesa Vuthaj tregon se në kë duhet të dashurohemi

Agnesa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura ani pse kanë kaluar mbi një dekadë që është shpallur “Miss Albania”.

Zeshkania është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe, video dhe mesazhe të shumta për fansat dhe publikun e gjerë.

Megjithëse istogasen se kemi parë në krah të ndonjë mashkulli dhe nuk është përfolur rreth ndonjë mesazhe, ajo ka një këshillë për të gjithë ata që dëshirojnë të dashurohen.

“Dashurohu në personin që është dashuruar në hënën, ai do të dijë të dashurojë kur ti nuk ndihesh e plotësuar”, ka shkruar modelja në llogarinë personale në Instagram.

Së fundmi, ajo ka pozuar për kopertinën e revistës së famshme në Mbretërinë e Bashkuar, “Global Woman”, e cila u kushtohet femrave të suksesshme në fusha të ndryshme.

Ndryshe, Agnesa pritet që gjatë muajve në vijim të vjen me projekte të reja të botës së modës.