Nuk fshihet më, Loredana publikon foto romantike me të dashurin e ri

Nuk fshihet më, Loredana publikon foto romantike me të dashurin e ri

Me poza nga Parisi Loradana konfirmoi lidhjen e saj tw shumwpwrfolur me producentin e saj Macloud.

Pozat e saj të fundit kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi Loredana ka ndarë shpesh foto të duarve të tyre të shtrënguara, ndërsa tashmë ka publikuar një tjetër pozë romantike.

Ajo shfaqet e mbështetur mbi gjoksin e Macloud dhe as këtë herë s’ka preferuar ta nxjerrë portretin e tij në foto.

Dyshja ka pozuar në rrugë ndërsa Loredana i ka vendosur fotos një gjysmë-hënë, si për të treguar se producenti është gjysma e saj.

Çifti po shijon disa ditë relaksi në Paris, ndërkohë që rrjeti vazhdon të ziejë për  lajmet e romancës së tyre të re.