Nuk ka lidhje më shumë se pesë ditë? Reperja zbulon pse është beqare

Nuk ka lidhje më shumë se pesë ditë? Reperja zbulon pse është beqare

Reperja, Doruntina Shala, e njohur për publikun si ‘Tayna’, ka zgjedhur që pushimet t’i bëjë në Maldive, prej ku edhe po nxjerr fotografi duke i shfaqur linjat e saj trupore, njofton Insajderi.

Ndërkohë, Tayna ka nxjerrur një video ku janë një qift duke hecur në plazh dhe në të ka bashkangjitur një mbishkrim që thotë: ” Këta mund të kishim qenë Ne, por unë mërzitem me njerëzit për pesë ditë”.

Nga kjo gjë ajo lëri të kuptohej se përse është beqare, pikërisht kjo arsyeja, që ajo nuk mund të jetë me dikë më shumë se pesë ditë.

Tayna, së fundi ka lansuar projketin muzikor në bashkëpunim me Ivora Doll, e që mban titullin “WTF”, këngë kjo që ka arritur të kap një shifër mbi gjashtë milionë. /Insajderi.com