Nuk mungojnë ‘disset’ në këngën e re të Stresit përmendet Tayna, Ghetto Geasy dhe Ledri

Nuk mungojnë ‘disset’ në këngën e re të Stresit përmendet Tayna, Ghetto Geasy dhe Ledri

Stresi ka lansuar projektin e ri muzikor, të cilin e ka titulluar “Po foli i fundit”, i cili ka ngjallur reagime të ndryshme, shkrun Insajderi.

Kënga është pritur mjaftë mirë që nga momenti i lansimit.

Këngën e publikuar në platformën e popullarizuar të videove e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Projekti është prodhim i Enes Qosës, i cili e ka bërë edhe miksimin, ndërsa masterizimin e ka bërë Avaxus.

Është bërë e rëndomtë që këngët e zhanrit rep të përfshijnë në vetvete edhe elementet që njihen si ‘diss’.

E tillë është edhe “Po foli i fundit” që përmban në vete dedikime drejtuar kolegëve të Stresit.

Në këtë këngë përmendet Tayna, Ghetto Geasy, Ledri e shumë të tjerë./Insajderi.com