Nusret rezervon përjetësisht tavolinën e preferuar të Maradona-s

Nusret rezervon përjetësisht tavolinën e preferuar të Maradona-s

Në nder të ikonës së futbollit, kuzhinieri i famshmëm Nusret ka rezervuar përjetësisht tavolinën e tij të preferuar, njofton Insajderi.

Sensacioni i njohur edhe si Salt Bae, emri i vërtetë i të cilit është Nusret Gökçe, ndau një video të tavolinës ku shihej një fotografi e Maradonës në ram dhe një shenjë që shkruante “E rezervuar”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Para këtij postimi, kuzhinieri kishte ndarë në llogarinë e tij në Instagram edhe një video ku shihej në elementin e tij dhe një Maradona që ishte i mahnitur nga servimi i ushqimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Gjithashtu, para dy ditësh, Nusret kishte publikuar dy fotografi me legjendën e futbollit, ku shkruante “Pusho në paqe legjendë”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)