“Nxehet keq ” Bearti, e ofendon rëndë Tean pasi e përmendi në emision

“Nxehet keq ” Bearti, e ofendon rëndë Tean pasi e përmendi në emision

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni ka kohë që është bërë pjesë e ekranit televiziv në rolin e moderatorës.

Në emisionin e kësaj javë ajo dhe tri vajzat tjera kanë trajtuar termin njohje dhe lidhje.

Nga biseda që është bërë ajo është pyetur edhe për lidhjen e saj të fundit (atë me Beartin).

Ajo tregoi se kanë pasur një lidhje për rreth 5 muaj dhe si e tillë nuk mund të konsiderohet njohje.

Kjo nuk është mirëpritur aspak nga Bearti i cili në Instastory hodhi në postim duke e ofenduar rëndë atë.

“”Emri im nuk është një k**, kështu që mbajeni atë jashtë gojës”, shkroi ai duke e përmendur organin gjenital.

Kaq e rendë ka qenë ndarja në mes tyre sa që Bearti si duket nuk e përballon që t’i përmendët as emri.

Në lidhje me postimin e tij nuk ka pasur ende ndonjë reagim nga Tea./Insajderi.com