Nxirrni helmet jashtë zorrës pa dhimbje dhe pa asnjë shpenzim me këtë recetë, për 3 javë do jeni njeriu më i shëndetshëm

Nxirrni helmet jashtë zorrës pa dhimbje dhe pa asnjë shpenzim me këtë recetë, për 3 javë do jeni njeriu më i shëndetshëm

Sot po ju njohim me një metodë natyrale, të pasur me fibra dhe vlera ushqyese përveçse zgjidh këtë problem, ju ndihmon të humbni peshë deri në 9 kilogram në vetëm 3 javë.

Përbërësit:

1 lugë gjelle fara liri
1 mollë
1 lugë gjelle fara chia
1 lugë gjelle mjaltë
1 filxhan ujë
Përgatitja:

Lajeni mollën mirë, prijeni në copa të vogla dhe largojuni farat. Vendoseni atë në një blender sëbashku me ujin dhe mjaltin. Lëreni derisa të përftoni një përzierje homogjene. Transferojeni përzierjen në një gotë dhe më pas hidhni në të farat e chias dhe ato të lirit. Përziejini mirë në mënyrë që përbërësit të kombinohen plotësisht me njëri-tjetrin. Këtë përzierje duhet ta konsumoni 1 herë në ditë për 3 javë rresht dhe efektet e saj do të jenë të mahnitshme edhe në humbjen e peshës.

Shënim: Duhet të përpiqeni të shmangni ushqimet që përmbajnë shumë sheqer ose ushqimet e përpunuara.