Olta Gixhari pozon nga plazhet e Spanjës, ndryshon pamjen

Olta Gixhari pozon nga plazhet e Spanjës, ndryshon pamjen

Jemi mësuar ta shohim me ato flokët e derdhur me onde, që I dhurojnë një pamje joshëse klasike aktores bjonde.

Por nga Spanja, ku po kalon pushimet, Olta Gixhari tregon një “look“ të guximshëm: gërsheta të vegjël të gjatë, që e ndryshojnë krejtësisht pamjen e saj dhe imazhin e super kuruar, në favor të një pamjeje mjaft më të shpenguar dhe sportive. Olta duket mjaft e kënaqur me flokët e “rinj“, të cilët nuk ia kishim parë ndonjëherë.

Aktorja ka pohuar së fundi se është duke shijuar një lidhje dashurie, por preferoi të mos jepte më shumë detaje, duke preferuar ta mbajë mister identitetin e personit që ka në krah.