Orinda dhe Turi bëhen prindër për herë të parë

Orinda dhe Turi bëhen prindër për herë të parë

Dyshja e njohur, Orinda Huta dhe Turjan Hysko, janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka konfirmuar Turi duke publikuar një fotografi me vajzën e posalindur.

Çifti e kanë pagëzuar vajzën me emrin Atara.

“Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!” – ka shkruar ai në Instagram.

Emri Atara është me origjinë hebreje dhe nënkupton Kurorën./Insajderi.com