Oriola Marashi dhe futbollisti kosovar “kapen mat” përsëri, po i kalojnë ditët bashkë në karantinë

Oriola Marashi dhe futbollisti kosovar “kapen mat” përsëri, po i kalojnë ditët bashkë në karantinë

Ka kohë që përflitet për një romancë në mes futbollistit gjakovar Eros Grezda dhe modeles nga Shqipëria, Oriola Marashi.

Por, ndonëse ka kohë që flitet për këtë dyshja kanë vazhduar të heshtin për lidhjen e tyre të dashurisë.

Së fundmi, futbollisti ka festuar ditëlindjen, teksa Oriola shihet duke e përgatitur një torte të vogël për të festuar me të.

Dhe tashmë bazuar edhe në postimet e njëjta nga i njëjti vend që dyshja bëjnë, ata kanë vendosur që këtë kohë karantinimi ta kalojnë së bashku në Kroaci, atje ku ai është i angazhuar me karrierën e tij si futbollist.

View this post on Instagram

M’veshi me zor 🤦🏻‍♂️ #birthday #25

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda) on

 

Rrugëtimi i filmit “Një tregim Prishtine”