Oriola Marashi vazhdon me provokimet e saj: Ja çfarë fjalësh formon me gjoksin e saj

Oriola Marashi vazhdon me provokimet e saj: Ja çfarë fjalësh formon me gjoksin e saj

Modelja Orioal Marashi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë në media.

Arsyeja nuk ishin fotot provokative por modelja u kap me lëndë narkotike nga policia .

Modelja ende nuk ka bërë ndonjë reagim në lidhje me këto lajme, por në profilin e saj në “Instagram” ka vazhduar postimet provoaktive siç janë dhe fotot e mëposhtme.