Pa sytjena fare, Kejvina Kthella provokon nga oborri i shtëpisë

Pa sytjena fare, Kejvina Kthella provokon nga oborri i shtëpisë

Kejvina Kthella po qëndron po ashtu në shtëpi, dhe ajo me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi në të cilat shfaqet me shumë stil nga oborri.

Në njërën prej imazheve, modelja ka provokuar rëndë teksa shihet se nuk ka veshur fare sytjena.

Kejvina njihet për pozat e tilla andaj edhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Së fundmi Kejvina ka provokuar rëndë me disa foto profesionale të realizuara në të brendshme.

 

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

Ndiqeni emisionin e fundit në Review