Pamje brenda dasmës së MC Kreshës – Shikoni si vallëzon në valle

Pamje brenda dasmës së MC Kreshës – Shikoni si vallëzon në valle

Reperi MC Kresha sonte ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e kanë mbajtur krejtësisht sekrete martesën e tyre, dhe sonte ata po kurorëzohen në një ceremoni tejet private.

 

Në rrjete sociale, tashmë vec kanë filluar të dalin pamje nga dasma e cila po mbahet në një restaurant në Prishtinë.

Shikoni pamjet:

 

View this post on Instagram

 

Dasma e MC Kreshës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on