Pamje dhune në mes Tiranës – Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet të jetë modelja shqiptare

Pamje dhune në mes Tiranës – Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet të jetë modelja shqiptare

Ditën e djeshme në rrjet ka qarkulluar një video ku disa të rinj dhunojnë dikë brenda një makine luksoze.

Sipas personit që ka publikuar videon, personi brenda në makinë është Trejsi Sejdini.

Ajo çfarë i shton dyshimet është se Trejsi ka foto në rrjetet sociale ku shfaqet duke pozuar pikërisht para kësaj makine.

Por nuk dihet nëse ka qenë, ajo në makinë teksa të rinjtë qëllojnë. Gjithashtu  personi që ka nisur videon ka bërë me dije se videoja është filmuar në Tiranë.

Dikush shkruan për se video është bërë në maj në qytetin e Tiranës, shkruan JOQ.

Kujtojmë këtu se Trejsi  Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Shpesh herë ajo është kryefjala e mediave për shkak të sherreve dhe jetës lukzoze që reklamon në rrjetet sociale.

Ekskluzive, pamje dhune mes Tiranës/ Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini on Vidnews.

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar Pse zgjodhi të duket kështu ?Çfarë i thanë profesorët në shkollë?Sa çifte i msitnoi ai ?Në sa gjaqe mori pjesë ?Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 2. Januar 2020