Para dhe pas famës, ndryshimi i Taynës ndër vite

Para dhe pas famës, ndryshimi i Taynës ndër vite

Rep-artistja Tayna ka pak kohë që ka hyrë në tregun muzikor shqiptar, ndërsa sot është ndër emrat më të përfolur.

Artistja njihet për disa projekte muzikore, të cilat janë mirëpritur nga publiku dhe vazhdon të punojë vazhdimisht për këngë të reja.

Krahas projekteve muzikore, Tayna i kushton kujdes të madh edhe paraqitjes para publikut, teksa çdo herë e shohim të kuruar në detaje.

Së fundi, faqja “Vipat e Bllokut” kanë publikuar një fotografi të rrallë të Taynës, gjatë adoleshencës, ku dukej krejtësisht ndryshe.

Tayna përndryshe, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit “WTF”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperen Ivorian Doll./Insajderi.com