Para dy vjetësh hoqi dorë – Linda Halimi rikthehet në “Kënga Magjike”

Para dy vjetësh hoqi dorë – Linda Halimi rikthehet në “Kënga Magjike”

Linda Halimi prej kohësh jeton në ShBA me bashkëshortin dhe vogëlushen e saj.

Këngëtarja i ka munguar skenës me prurje të vazhdueshme muzikore mirëpo ajo nuk ka hequr dorë asnjëherë nga muzika, njofton Insajderi.

Pasi hoqi dorë nga pjesëmarrja në “Kënga Magjike” në vitin 2019, Linda po rikthehet sërish.

Në një postim tashmë të fshirë nga llogaria e saj në Instagram, ajo njoftoi ndjekësit e saj që do të marrë pjesë në edicionin e sivjetshëm të spektaklit shqiptar të muzikës. /Insajderi.com